Komentarze i opinie

"Miejsce, gospodarze i kuchnia są tak wspaniałe, że nie znajduję wystarczających słów, żeby to opisać. Polecam to miejsce do odpoczynku, zabawy i czego tam jeszcze sobie zamarzycie. Ja wyprawiłam tu swoje czterdzieste urodziny i z pewnością była to jedna z lepszych moich decyzji w ostatnim czasie!"

"Przyjechaliśmy z mężem w czasie wczesnowiosennych pogodowych kaprysów - był deszcz, był grad (!), było słońce. Krótki weekend niespodzianka - i to jaka! Pieczołowicie i z zamiłowaniem do piękna przygotowane otoczenie. Pierwsze wejście do budynku dla gości oczarowało nas i rozkochało w klimacie wiejskiego folkloru. Stare drewniane meble, którym z troską przywrócono życie, lampy, młynki, obrazy stare i te niedawno malowane, piękne kwieciste wzory i tkaniny, obiecujący kominek :) Gościnna dłoń gospodarzy chętnie częstująca herbatą po przebytej drodze, onieśmielająca otwartość, wieczorny smak pysznych nalewek, znakomicie przygotowany posiłek. A wszystko to pośród lasów i pól, z dala od zgiełku i bezlitośnie pędzącego życia. Takie miejsce na ziemi, port, do którego chce się zawijać."

"To jest to miejsce za którym naprawdę zatęsknisz. Gospodarze cudowni naprawdę trzeba tu BYĆ?"

"To prawda, że jest Raj na Ziemi :) I już jutro znów będę mogła oddychać tym powietrzem. Klimaty Synowcówki są niesamowite. Wyjątkowe miejsce. Trudno stamtąd wyjechać, a kiedy już się wyjedzie, natychmiast chce się tam wracać :) Zawsze ciepło myślę o tej magicznej przestrzeni :)"

"Byłem ,widziałem, nalewkę z gospodarzami piłem. Zachwycony i oszołomiony."

"Z listu od wczasowiczki: Zimno, śnieg pada, a mnie jest szkoda lata. Szkoda zieleni trawnika, kwiatów, niespiesznego łykania kawy na tarasie makowego domku z widokiem na słońce, lawendowy domek i las. Cisza. Zapewne teraz też cisza i " na całej połaci śnieg"... Pewnie też pięknie w czapach białych ,a w kominku ogień trzaska, zapachy z kuchni równie dobrze zapowiadające... z nostalgicznym pozdrowieniem M.S."

"No, nie. Moja opinia chyba nie jest ważna: jestem uzależniona od Synowcówki. Proszę sobie wyobrazić wielki trawnik, spokój, ciszę, dwa baraszkujące przyjazne psy, miłych i gościnnych gospodarzy,a sztukę kulinarną nie można sobie wyobrazić... trzeba spróbować! Poza tym wiele przeżyć estetycznych, bo właściciele mają wyjątkowy smak artystyczny zbierali ze starannością piękne zabytkowe meble i sprzęty z dawnych gospodarstw rolnych. Warto też pojechać i powąchać kwiatki i zioła w ogrodzie."

"Fantastyczne, oderwane od rzeczywistości miejsce, w którym czas się zatrzymał. Niepowtarzalny klimat tego miejsca zawdzięczamy gościnnym i przemiłym gospodarzom. Pozdrawiam."

"Dawno nie byłam w tak wspaniałym miejscu. Gospogarze gościnni, jedzonko - zawrót głowy. Polecam na sobotnio-niedzielne wypady."

"Rewelecyjne, genialne, cudowne klimaty !!!!!!!!!!!!!!"

"Czarodziejsko, sielsko i anielsko:) Serdecznie pozdrawiam gospodarzy!"

"Przemili Gospodarze - koniecznie żądajcie kieliszeczek nalewki :))) Piękna okolica. Naprawdę warto."

"Absolutnie cudowne, czarujące i charyzmatyczne miejsce! Tu zapomina się o bożym świecie. Czuje się tu magię i nieustannie bijące ciepło - trochę dzięki otoczeniu, w dużej mierze dzięki Gospodarzom.(...) Jesteśmy wdzięczni za to miejsce."

"Cudowne miejsce, gościnni gospodarze. Ciągle chce się tu wracać."Chcesz dodać swoją opinię? Wystarczy wypełnić poniższe pole i wcisnąć "Wyślij".

Design by flankerds.com